Kim jesteśmy?
home /o nas
O nas

Jesteśmy Biurem Projektowo-Usługowym

Świadczącym profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie projektowania, nadzoru inwestycji budowlanych oraz wykonywania ekspertyz i audytów. Wiemy dobrze, jak sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej, sprawia, że nie boimy się wyzwań. Potrafimy z sukcesem im sprostać, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i jakość realizowanych inwestycji, a także o satysfakcję klientów. Naszym priorytetem są wysokie standardy, szybkość i jakość realizowanych usług. Stale rozwijamy się i poszerzamy naszą ofertę podnosząc kwalifikacje, poszerzając wiedzę i zdobywając nowe kompetencje – zarówno w dziedzinie projektowania jak i technologii realizacji robót budowlanych. Bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach technicznych, ale chętnie sięgamy też po to, co nowe. W ten sposób dajemy klientom pełną ofertę z gwarancją jakości i solidności wykonania zlecenia. Pracujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania dostępne na rynku, co decyduje o bezproblemowej i terminowej realizacji przedsięwzięć.

W czym się specjalizujemy?

w projektowaniu konstrukcji stalowych, żelbetowych, drewnianych; nadzorowaniu i kierowaniu robotami, audytowaniu budynków i przedsiębiorstw, termowizji.

Projekty

Wykonujemy projekty budowlane oraz wykonawcze/warsztatowe z zakresu konstrukcji stalowych, żelbetowych oraz drewnianych. Projektujemy konstrukcje budowlane do obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych, magazynowych i sakralnych.

Audyty i Ekspertyzy

Wykonujemy ekspertyzy budowlane wymagane przy przebudowach, rozbiórkach i zmianach sposobu użytkowania części i całości obiektu. Zapewniamy usługi wymagane przepisami prawa: przeglądy obiektów, ocena stanu technicznego, projekty rozbiórek. Sporządzamy audyty energetyczne wymagane przy realizacji projektów dofinansowywanych z różnych źródeł m. in.: z NFOŚiGW, WFOŚiGW, Urzędu Marszałkowskiego, audyty efektywności energetycznej wymagane przy ubieganiu się o białe certyfikaty oraz audyty energetyczne przedsiębiorstw.

Nasz Zespół

Składa się z wysokiej klasy specjalistów z dziedziny konstrukcji budowlanych oraz energetyki budowlanej. Od wielu lat współpracujemy, na etapie projektowania i nadzorowania oraz audytowania, z instalatorami branży sanitarnej i elektrycznej. Pragnąc zapewnić swoim klientom pełny zakres opieki projektowej na najwyższym poziomie nasi projektanci i współpracownicy uczestniczą w szkoleniach i sympozjach na których rozszerzają swoją wiedzę oraz poznają nowe technologie.

team image
inż. Zbigniew Konopka
Główny Konstruktor
team image
mgr inż. Jerzy Konopka
konst. żelbetowe i stalowe
team image
mgr inż. Marek Konopka
konst. żelbetowe i stalowe
team image
mgr inż. Leszek Konopka
audytor energetyczny
Referencje

Od samego początku istnienia nasza firma na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta z jakości świadczonych usług. Zdobyliśmy uznanie zarówno w kraju tworząc projekty konstrukcyjne m.in. dla:

Zakładu Produkcyjnego Palarni Kawy Tchibo w Markach k/Warszawy, Elektrowni Kozienice, jak i za granicą, m.in. tworząc projekty konstrukcji stalowych obiektów przemysłowych dla Lehigh Cement Company WACO Texas, wykonując ekspertyzę fundamentów pod wentylatory. Dowodem jakości naszej pracy są referencje wystawiane nam przez naszych klientów oraz fakt, że wielu z nich związało się z nami na dłużej, zlecając przez lata kolejne prace projektowe. Należą do nich m.in. Rial Aluguss Sp. z o.o., Superior Industries Productions Poland sp. z o. o., BAGPAK Polska Sp. z o.o., Van Pur S.A., ERKADO, TRYUMF sp. z o. o.MZK Stalowa Wola, MPGK Mielec, KRONOSPAN Mielec Dankros Sp. z o.o. Grupa EKO-ŚWIAT

  • Usługi projektowe świadczone przez Zakład Usług Budowlanych KONZBUD Zbigniew Konopka dla Powiatu Tarnobrzeskiego zostały wykonane należycie, zgodnie z warunkami umowy, przepisami prawa, wiedzą techniczną, jak również z zachowaniem wymaganej staranności i rzetelności.

    Starostwo Pow. Tarnobrzeg
  • Prace projektowe zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami, projekt posiada wszystkie wymagane prawem uzgodnienia. Firmę KONZBUD Zbigniew Konopka charakteryzuje twórcze podejście do procesu projektowego oraz profesjonalizm. Firma posiada duży potencjał i bogate doświadczenie zawodowe, które procentuje jakością wykonywanych prac i jest godna polecenia jako partner do współpracy.

    Gmina Bojanów
  • Wyrażam uznanie za rzetelność, terminowość, fachowość oraz ogromne doświadczenie w wykonywaniu projektów rekreacyjno-sportowych. Firma w pełni zasługuje na udzielenie referencji i polecenie jej do tworzenia tego typu projektów budowlanych.

    UG w KamieniuNasi współpracownicy:

ARLEX Marek Gierulski Biuro Projektowe

współpraca w zakresie części architektonicznej

Projektowanie i Nadzory Inwestorskie Kuś Grzegorz

współpraca w zakresie konstrukcji dróg i mostów oraz konstrukcji budowlanych

KLIMAKOMFORT Zdzisław Żurecki Pracowania Projektowa

współpraca w zakresie branży sanitarnej – głównie HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja)

Tur Stefan Projektowanie i nadzory budowlane

współpraca w zakresie branży sanitarnej

Elfortis Zakład Usług Elektrycznych Andrzej Hara

współpraca w zakresie branży elektrycznej

spodobały ci się nasze prace? zatrudnij nas Napisz do nas
masz pytania? zostaw email. odpiszemy

Napisz nam, jaki zakres naszych usług Cię interesuje, jakiego obiektu dotyczy zapytanie. Podaj orientacyjne dane planowanej inwestycji/obiektu.

Twoj email